Dřevěná okna - eurooknatri okna

Dřevěná eurookna vnášejí do interiéru krásu přírodního materiálu a zároveň pocit tepla a luxusu. Dřevo je tradičním materiálem, který je prověřen staletími. Eurookna  mají vynikající tepelnou izolaci i útlum hluku. Další výhodou je vysoká tvarová stálost a stabilita. Relativně nízká hmotnost dřeva umožňuje vyrobit okna velkých rozměrů, posuvné portály a velké prosklené stěny. Velkou výhodou dřevěných oken je možnost výroby atypických tvarů a snadné opravy při poškození.

Proč dřevěná okna?

Základní technický parametr, kterým je koeficient prostupnosti tepla mají oba typy oken shodný, tzn. že plastová i dřevěná okna mají stejné izolační schopnosti a taktéž zvuková izolace je podobná.

Rozdíl je  v paropropustnosti rámů. Plastovné profily jsou takřka neprospustné na rozdíl od dřevěných rámů, které vykazují jistou prodyšnost neboť je dřevo porézní materiál. Dřevěná okna takzvaně "dýchají", což je velmi důležitá vlastnost  zamezující možnosti vzniku plísní.

Dřevo je tvarově stálejší jak plast, snižuje se riziko kroucení oken. Plastová okna jsou v podstatě bezúdržbová. Dřevěná okna vyžadují min. jednou za rok ošetření venovního strany speciální ochrannou vrstvou. Jednou za 15-25let je potřeba opakovat venkovní nátěr. Časem "zkřehlé" plastovné profily ale opavit nelze. Životnost plastových oken je cca 35let, životnost dřevěných oken 70-100let.

Námi dodávaná okna jsou české výroby. Firma Tp eurookna se specializuje na výrobu dřevohliníkových oken, dřevěných oken a vchodových dveří již od roku 1999. Od roku 2012 firma používá nejmodernější technologii výroby pomocí obráběcího centra Weinig Conturex 124, která garantuje maximální přesnost a flexibilitu.

 

Wednesday the 22nd. Custom text here
Joomla template freaks