Profily

ECONOMY - kvalitní okna pro široké použitíekonomy profilekonomy řez profilem

Plastový profil se stavební hloubkou 73mm. Jedná se o 5-ti komorový systém s dorazovým těsněním. V rámu i křídle najdete 1,5mm silnou ocelovou výztuhu. Profil Ekonomy lze zasklít dvousklem s tepelnou propustností Ug=0,7 i trojsklem s propustností Ug=0,6.
Profil Ekonomy nabízí možnost jednostranné aplikace základních dekorů dřeva. Povrch je vysoce kvalitní a odolný proti poškození. Ke standartní výbavě patří i kování Siegenia Favorit.
V profilu Ekonomy jsme skloubili vlastnosti kvalitního okna s rozumnou cenou. Lze jej doporučit pro panelové, bytové i rodinné domy.
Profil je možné aplikovat i v případě žádosti o dotaci v projektuNOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

zelená úsporám

EFEKT - kvalitní okna pro široké použitíefektefekt

5-ti komorový profil se stavební hloubkou 73mm. Okno má dvě dorazová těsnění a 1,5mm tlustou ocelovou výstuhu v rámu i na křídle. Profil EFEKT je osazen dvousklem s tepelnou propustností Ug=1,1.  Disponuje plastovým rámečkem a sklo je plněno argonem. Profil je osazen rolničkovými čepy, což zajišťuje větší odolnost proti vloupání
K dispozici v bílé barvě a základních dekorech dřeva i v oboustranném provedení
EFEKT je kvalitní okno vhodné jak pro panelové, činžovní a rodinné domy, tak pro administrativní a průmyslové budovy
Profil je možné aplikovat i v případě žádosti o dotaci v projektu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
zelená úsporám

OMEGA - profil s vysokou užitnou hodnotouomega omega2

Jednoduchý design tohoto 5-ti komorového profilu z něj dělá elegána mezi klasickými jemně kulatými profily. Okno má 2 dorazová těsnění, 2mm tlustou pozinkovanou výztuhu v rámu a na křídle. Profil OMEGA lze osadit dvousklem s propustností Ug=1,1 či trojsklem se součinitelem Ug= 0,6. Stavební hloubka je 76mm.
OMEGA je profil vhodný pro hromadné výměny a instalace oken v panelových a bytových domech, školách, administrativních a průmyslových budovách.
Profil je možné aplikovat i v případě žádosti o dotaci v projektuNOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
zelená úsporám

GAMA EVO - elegance v oblém designugama

Profil GAMA EVO je elegán s oblým křídlem i rámem vyráběný v Německu. 6-ti komorový systém profilu nabízí vyšší úsporu energie, profil tak zajišťuje 3 těsnící roviny. Standardně je tento profil zasklen trojsklem s tepelným součinitelem Ug=0,5. Masivní stavba profilu GAMA EVO se stavební hloubkou 82mm společně s dvěma bezpečnostními body zvyšuje ochranu proti vloupání. 
Profil GAMA EVO  je okno vhodné do všech druhů moderních staveb. Díky svému oblému vzhledu tak dodá stavbě ještě elegantnější vzhled.


 

SIGMA EVO - exkluzivní vzhled a nadčasové parametrysigma

Profil spojující v sobě design klasického hranatého rámu a elegantního oblého křídla vyráběného v Německu. Jedná se o 6-ti komorový systém se 3-mi těsnícími rovinami. Standardně je profil zasklen trojsklem se součinitelem Ug= 0,5. Profil má zvýšenou ochranu proti zatékání vody pro Vaše maximální pohodlí i během deštivých dnů. Masivní stavba profilu společně se dvěma bezpečnostními body zvyšuje ochranu proti vloupání. Stavební hloubka rámu je 82mm
Vhodný pro všechny druhy moderních staveb

 

 

PASIV EVO - moderní profil pro maximální zateplenípasiv

Elegantní profil klasického tvaru vyráběný v Německu. 6-ti komorový systém se stavební hloubkou 82mm. Profil má speciální ocelovou výztuhu s přerušeným tepelným mostem. Systém disponuje 3-mi těsnícími rovinami a izolační vložkou v rámu i křídle. Toto okno vyniká mezi ostatními svou schopností výborné zvukové izolace. Standardně je osazeno trojsklem se součinitelem Ug=0,5 a plastovým rámečkěm. Ke standardu patří mimo jiné i 2 bezpečnostní uzávěry. 
PASIV EVO  je profil vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy a to především díky spolehlivé ochranně před chladem, průvanem a vlkostí.

 

PERFEKT EVO - okna do náročných podmínekperfekt

Nabízí klasický tvar s jasnými konturami hran profilu vyráběný v Německu. 6-ti komorový systém se stavební hloubkou 82mm. Středový systém těsnění, výborná akustická a tepelná izolace, ochrana před průvanem a vlkostí a nejen to jsou vlastnosti, které vystihují tento profil. Profil má výbornou tvarovou stabilitu díky kvalitní ocelové výstuze. Nechybí ani dvě bezpečnostní uzávěry zvyšující odolnost proti vloupání. Profil PERFEKT EVO lze zasklít dvojsklem i trojsklem.
Jedná se o profil, který je ideální pro nízkoenergetické a pasivní stavby všech typů.
Profil je možné aplikovat i v případě žádosti o dotaci v projektuNOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
zelená úsporám

 

Saturday the 20th. Custom text here
Joomla template freaks